מהו מנוי ניסיון בחינם?
מנוי נסיון בחינם מאפשר לך לנסות את המנוי לתקופה קצרה במהלכה ניתן להתנסות במנוי ולבטלו ללא חיוב או התחייבות.
מהן תקופות מנוי הנסיון הזמינות בגלובו?
בגלובו קיימים 3 סוגי מנויים לתקופות שונות עם תקופת ניסיון שונה:
3 ימי התנסות חינם – מנוי שבועי מתחדש.
שבוע התנסות חינם – מנוי חודשי מתחדש.
חודש התנסות חינם – מנוי שנתי מתחדש.
שימו לב – ניתן להנות ממנוי ניסיון חינם פעם בלבד לכל משתמש. בסיום תקופת מנוי הניסיון חינם יחוייב חשבונכם בתשלום עבור המנוי שרכשתם.
שכחתי את כתובת המייל איתה נרשמתי לגלובו. מה אעשה?
אין בעיה! בכניסה למשחק – במסך בחירת דמות: לחצו כפתור ״דמות אחרת״ ואז על כפתור ״שכחתי סיסמה״.
כעת לחצו על כפתור ״שכחתי מייל״. מלאו את שם הגלובו ואנו ניתן לכם רמז למייל שהזנתם בתהליך ההרשמה.
למה חשוב להזין כתובת מייל בתהליך ההרשמה?
כתובת המייל שתזינו תשמש אתכם במקרה שתשכחו את הסיסמה שלכם או תרצו להחליפה.

כמו כן, מיד בסיום ההרשמה תשלח אליכם הודעה למייל שהזנתם הכוללת קישור לאישור המייל.

מיד בסיום התהליך תוכלו להשתמש בצ׳אט ותקבלו לחשבון הגלובו שלכם מטבעות במתנה!
שכחתי את הסיסמה שלי. מה עושים?
ישנן מספר דרכים לשחזר את הסיסמה שלכם  
    1. במשחק - הכנסו למסך הגדרות (גלגל שיניים אדום בפינה השמאלית של המסך) ולחצו על כפתור ״שכחתי סיסמה״.מלאו את הפרטים בחלון שייפתח ולחצו על כפתור ״שלח״. תשלח אליכם למייל הודעה עם קישור לשינוי הסיסמה. בהצלחה!
   
    1. בכניסה למשחק – במסך בחירת דמות: לחצו כפתור ״דמות אחרת״ ואז על כפתור ״שכחתי סיסמה״. מלאו את הפרטים בחלון שייפתח ו...
נכנסתי לגלובו אך איני יכול לכתוב בצ׳אט.
מיד בסיום תהליך ההרשמה לגלובו תשלח אליכם הודעה לכתובת המייל שהזנתם. אשרו את המייל ותוכלו להשתמש בצ׳אט ואפילו תקבלו מטבעות במתנה!
איך מחליפים סיסמה?
שתי דרכים: 1. במשחק - הכנסו למסך הגדרות (גלגל שיניים אדום בפינה השמאלית של המסך) ולחצו על כפתור ״שכחתי סיסמה״. מלאו את הפרטים בחלון שייפתח ולחצו על כפתור ״שלח״. תשלח אליכם למייל הודעה עם קישור לשינוי הסיסמה. 2. בכניסה למשחק – במסך בחירת דמות: לחצו כפתור ״דמות אחרת״ ואז על כפתור ״שכחתי סיסמה״. מלאו את הפרטים בחלון שייפתח ולחצו על כפתור ״שלח״. תשלח אליכם למייל הודעה עם קישור לשינוי הסיסמה. בהצלחה!
איך משדרגים חדר?
ברשת בתי המלון של גלובו ניתן להתארח בחדרים בשלוש רמות שונות: 1.חדר בסיסי 2.חדר בינוני 3.חדר גדול החדרים שונים זה מזה בגודלם ובנוף הנשקף מהחלון ומהמרפסת. ככל שהחדר מרווח יותר כך תוכלו לארח יותר חברים ולהנות ממרחב ארוח ועיצוב . החדר הראשון שתרכשו יהיה חדר בסיסי, לחיצה על אייקון השדרוג תשדרג את החדר לגדול יותר.
קיבלתי הודעה על גרסה חדשה של המשחק, מה עלי לעשות?
מדי כשבועיים אנו מעדכנים את גרסת המשחק. מתקנים באגים ומוסיפים תוכן חדש. בכל פעם שנעדכן את גרסת המשחק תקבלו הודעה על כך. הכנסו לחנות האפליקציות ולחצו על כפתור ״עדכן״ והגרסה החדשה בדרך אליכם.
המנוי של הסתיים וכל הפריטים נעלמו.
בסיום המנוי הפריטים שרכשתם בתקופת המנוי ושמיועדים למנויים יהפכו להיות שקופים ולא תוכלו להשתמש בהם. במידה ותחדשו את המנוי תוכלו לשוב וללבוש אותם.
איך ניתן לדעת באיזו דרגה הגלובו שלי?
מאוד פשוט – לחצו על אייקון הדרגות המופיע בפינה הימנית עליונה של המסך שלכם. תוכלו לראות באיזו דרגה עולמית אתם (אורח-מומחה) ובאיזו רמה מקומית אתם (כוכבים) ליד כל דרגה רשומה כמות ה XP הדרושה כדי להגיע לדרגה הבאה.
מדוע לא ניתן לכתוב כלום בצ׳אט בשעות הלילה?
בגלובו פועל מנגנון צנזורה שמטרתו להגן על המשתמשים. לא ניתן להשתמש בצ׳אט בין השעות 23:00 בלילה ל 06:00 בבוקר. אנחנו חושבים שגלובואים צריכים לישון בשעות האלו (:
יש לי רעיון מעולה או שאלה, איך אפשר ליצור אתכם קשר?
נשמח לענות על כל שאלה ולשמוע כל רעיון שיש לכם. שלחו אלינו מייל לכתובת: https://globo.co.il/צור-קשר/
קיבלתי הודעה על הרחקה, מדוע זה קרה?
בגלובו פועל מנגנון צנזורה קפדני שמטרתו להגן על השחקנים בגלובו. המנגנון יודע לסנן מילים שנראות לו בלתי הולמות ושאינן מתאימות לכללי העולם של גלובו. מנגנון ההרחקה מונע מהמשתמש להכנס לגלובו למספר שעות.
קיבלתי הודעה על השתקה, מדוע זה קרה?
בגלובו פועל מנגנון צנזורה קפדני שמטרתו להגן על השחקנים בגלובו. המנגנון יודע לסנן מילים שנראות לו בלתי הולמות ושאינן מתאימות לכללי העולם של גלובו. מנגנון ההשתקה מונע מהמשתמש להקליד מילים בצ׳אט לזמן מסויים, בד״כ כמה דקות, ומהווה בעצם אזהרה לפני הרחקה של המשתמש מגלובו.
מהם כללי ההתנהגות בגלובו?
כללי ההתנהגות בגלובו הם: 1. ליהנות ולגלות עולמות: העולם הזה נוצר במיוחד בשבילכם ולהנאתכם. שחקו בו וגלו אותו בדרך שלכם. 2. פרטיות וזהירות: אל תמסרו לאף אחד בגלובו פרטים אישיים. לא כאלה שקשורים למשחק (כמו סיסמא) ולא כאלה שקשורים לחיים האמיתיים. 3.ידידות והתנהגות: כבדו את הגלובואים האחרים ותרמו להם מנסיונכם, התייחסו לאחרים בדיוק כמו שהייתם רוצים שיתיחסו אליכם.
מאיפה אפשר לקבל מטבעות גלובו?
מטבעות גלובו ניתן לקבל מהמשחקים השונים, תוכלו לשחק ולהרוויח מטבעות. גם בהגרלת גאצ׳ה ובארועים מיוחדים בגלובו תוכלו להרוויח מטבעות.
מה אפשר לעשות עם מטבעות גלובו?
מטבעות גלובו יכולים לשמש אתכם לרכישת פרטי לבוש מהממים מהקטלוגים השונים בגלובו או לכל ביצוע פעולה אחרת שכרוכה בתשלום מטבעות למשל: החלפת משימה או שימוש בהגרלת גאצ׳ה.
מהו מסע חיפוש בגלובו?
מסע חיפוש הוא משימה בה מחפשים פריטים באזור כלשהו בגלובו. בסיום מסע החיפוש תקבלו בדרך כלל מתנה או מטבעות. תוכלו לדעת כמה פריטים כבר אספתם וכמה עדיין נותרו לכם למצוא בחלון המשימות בחלק של המשימות העולמיות. בהצלחה!
איך אפשר להתקדם בדרגות בגלובו?
מאוד בקלות, השלימו את המשימות היומיות בכל יום ושחקו במשחקים על מנת לצבור XP ולהתקדם בדרגות. ברוב הפעילויות שתעשו בגלובו תקבלו XP ואם תצברו מספיק תוכלו להתקדם מדרגה לדרגה.
איך אפשר לדעת על כל הדברים החדשים בגלובו?
רוצים להיות מעודכנים בכל המידע החדש בגלובו? לדעת ראשונים על כל מסע חיפוש או מתנה שמחכה לכם בגלובו? הכנסו לבלוגו ותוכלו לקרוא את כל הפרטים. לחצו על אייקון ״בלוגו״ שמופיע על המסך שלכם מצד שמאל למעלה.
איך ניתן לדעת באיזו דרגה אני?
מאוד פשוט – לחצו על אייקון הדרגות המופיע בפינה הימנית עליונה של המסך שלכם. תוכלו לראות באיזו דרגה עולמית אתם (אורח-מומחה) ובאיזו רמה מקומית אתם (כוכבים). ליד כל דרגה רשומה כמות ה XP הדרושה כדי להגיע לדרגה הבאה.
איך לבטל מנוי מתחדש שנרכש באנדרואיד ממחשב?
הכנסו ללינק: https://play.google.com/store/account בחרו ב: Account בעמוד שייפתח בחרו Subscriptions בשורת המנוי של גלובו לחצו על Cancel בחלון שייפתח אשרו את ביטול המנוי. בהצלחה!
איך לבטל מנוי מתחדש באנדרואיד?
ממכשיר האנדרואיד שלכם: הכנסו לחנות Google Play במכשיר ולחצו על תפריט הצד. בעמוד הבא שייפתח יש לבחור בAccount בעמוד שייפתח בחרו Subscriptions בשורת המנוי של גלובו לחצו על Cancel בחלון שייפתח אשרו את ביטול המנוי.
איך לבטל מנוי מתחדש באייפון או באייפד?
ביטול מנוי מתחדש אייפון או אייפד. היכנסו להגדרות המכשיר ובחרו בiTunes -App Store . בעמוד שייפתח לחצו על ה- Apple ID ודאו שה Apple ID שמופיע הוא אותו -Apple ID באמצעותו בוצעה הרכישה. הכניסו את הסיסמא לאפסטור. בעמוד הראשי של חשבונכם, בסעיף Subscriptions לחצו על Manage . *שימו לב – אם אין רכישות בחשבון, כפתור זה לא יופיע. בעמוד ניהול הרכישות לחצו על הרכישה אותה הנכם מעוניינים לבטל. תתקבל הודעת אישור. לחצו על Turn Off על מנת לאשר את בחירתך.
מה הסיפור של גלובו ?
אז ככה... הנושא המרכזי של גלובו הוא בתי מלון במקומות שונים בעולם. לונדון באנגליה, פארק קרוגר באפריקה וריו בברזיל הם רק חלק מהמקומות אליהם נגיע בהרפתקאה המשותפת שלנו. בגלובו תוכלו לשחק בהמון משחקים, להשלים משימות, לפגוש חברים וללמוד דברים חדשים. אם לא מצאתם תשובה לשאלה שלכם שלחו אותה אלינו במייל ונשמח לעזור: https://globo.co.il/צור-קשר/. גלובו, העולם הוא משחק.
איפה יש משחקים בגלובו?
יש המון משחקים בגלובו! תוכלו למצוא משחקים כמעט בכל חדר בעולם, למשל: בלובי ובמסעדה בלונדון. את המשחקים תוכלו למצוא בעזרת האייקון המסמן אותם הנראה כמו בקר משחק. טיפ: חלק מהמשחקים נמצאים בחדרים סודיים. העזרו בחברים בגלובו כדי להגיע אליהם.
איך עוברים מאזור לאזור?
בחיי היום יום אנחנו צריכים להזמין כרטיס טיסה ולבלות כמה שעות במטוס כדי להגיע מלונדון לדרום אפריקה. בגלובו תוכלו לעבור מאזור לאזור בלחיצה על אייקון המפה שנמצא בסרגל הכלים התחתון שלכם. המפה תפתח ותוכלו להגיע לכל מקום בו יש מלון של גלובו.
איפה רוכשים בגדים לגלובו שלי?
לבעלי חוש אופנתי מפותח וגם לכאלו שאוהבים לשנות את המראה של הגלובו שלהם מפעם לפעם הכנו במיוחד קטלוג בגדים מהמם. הקטלוגים נמצאים בכל חנות גלובוטיק בעיר בה אתם נמצאים. לחצו על אייקון הקטלוג או על הקופה כדי לראות את כל הבגדים. קניה מהנה (:
איפה רוכשים רהיטים לחדר שלי?
הזמנתם חברים למסיבה בחדר ואין מספיק כסאות? בדיוק לשם כך הכנו עבורכם קטלוג רהיטים מושקע. את הקטלוג ניתן למצוא בכל חדר, הקטלוגים ייחודים למלון בו אתם נמצאים וכך תוכלו לרכוש רהיטים באווירה דרום אפריקאית בקרוגר ורהיטים באוירה טרופית בריו.
המשחק כרוך בתשלום?
הכניסה וההרשמה לגלובו אינם כרוכים בתשלום, תוכלו להנות משפע משחקים ופעילויות, עם זאת, רכישת מנוי פותחת אפשרויות חדשות בפני הגלובו שלכם, תוכלו להכנס לאזורים מיוחדים למנויים, לרכוש פריטי לבוש לגלובו שלכם לשדרג את החדר שלכם, להשתתף בפעילויות מיוחדות ועוד. לרכישת אחד מסוגי המנוי שלנו הכנסו לחנות.
כיצד רוכשים מנוי?
ניתן לרכוש מנוי בכמה צעדים פשוטים בחנות המנויים שלנו, הכנסו לחנות, התחברו עם הגלובו שלכם, בחרו את אחד מהמנויים, מלאו את הפריטים הנדרשים ותוכלו לרכוש מנוי.
למה כדאי להיות מנוי?
מנויים בגלובו נהנים משלל אפשרויות משחק! תוכלו להשלים משימות מיוחדות, לרכוש פרטי לבוש מהממים לגלובו שלכם, להכנס לבתי מלון מיוחדים ועוד!
איך מקבלים חדר במלון?
בכל מלון אליו תגיעו בגלובו תוכלו לרכוש חדר. לחצו על המעלית המובילה לחדר או על אייקון החדר הנמצא בסרגל הכלים התחתון ותוכלו לרכוש חדר משלכם. את החדר תוכלו לעצב ולרהט בעזרת הרהיטים שבקטלוג.
איך משדרגים את החדר שלי?
ברשת גלובו ניתן להתארח בחדרים בשלוש רמות שונות: חדר בסיסי חדר מדרגה שניה מרפסת ענקית החדרים שונים זה מזה בגודלם ובנוף הנשקף מהחלון ומהמרפסת. ככל שהחדר מרווח יותר כך תוכלו לארח יותר חברים ולהנות ממרחב ארוח ועיצוב .
מהי מערכת המשימות?
מערכת המשימות היא הדרך שלכם להתקדם במשחק ולהנות מאפשרויות נוספות, בגדים מיוחדים משימות מיוחדות ועוד. לחצו על האייקון המופיע בסרגל הכלים התחתון, כאן תוכלו לראות את המשימות היומיות שלכם ומשימות גדולות יותר בהן תדרשו לבצע משימות מורכבות יותר. על כל משימה שתשלימו תוכלו לקבל מתנה נהדרת. בהצלחה!
איך שולחים גלויה?
רוצים לשלוח דרישת שלום לחברים? הצטלמתם בלונדון עם בובו וזץ ואתם רוצים שכולם ייראו את התמונה? הכנסו לדואר, חפשו את אייקון המעטפה, בחרו את החבר אליו תרצו לשלוח את הגלויה, לחצו על ״שלח״ והגלויה בדרך אליו.
איך אפשר לדעת אם יש לי גלויה חדשה?
אם חבר שלח אליכם גלויה יופיע עיגול אדום על ממשק הגלויות. פתחו אותו ותוכלו לראות את הגלויה שנשלחה אליכם.
מה משמעות הכוכבים ליד כל אזור בכרטיס האישי שלי?
הכוכבים מבטאים את ההתקדמות שלכם בכל אזור. ככל שתשלימו יותר משימות כך תוכלו להתקדם מכוכב לכוכב ולעלות בדרגות החדרים שלכם.
ראיתי גלובואים שמשתמשים באמוטיקונים מיוחדים בצ׳אט. איך אפשר להשיג כאלו?
את האמוטיקונים המיוחדים שלנו תוכלו לקבל ע״י השלמת משימות. כל האמוטיקונים שתשיגו יישמרו באלבום המיוחד בכרטיס האישי ויופיעו בסרגל הכלים התחתון שלכם. לחיצה על אייקון מציגה אותו כבועת צ׳אט מעל הגלובו שלכם.
איך אפשר להיות חבר של גלובו אחר?
לחצו על הגלובו שברצונכם להיות חבר שלו. בכרטיס האישי תוכלו למצוא את כפתור: ״הוסף חבר״ לחיצה עליו והגלובו מתווסף לרשימת החברים שלכם.
איך מסירים חבר מרשימת החברים?
לחצו על הכרטיס האישי של החבר שברצונכם להסיר מרשימת החברים שלכם, לחצו על הכפתור ״בטל חברות״ - החל מעכשיו אתם לא חברים.